volg ons op:
1. Kampioen.jpg 10.Vrijwilligers.jpg 11.Sproeier.jpg 2. Shirts.jpg 3. Zonnebril.jpg 4. Beker.jpg 5. Mannen bij elkaar.jpg 6. Volle Klapperboom 20 mei.jpg 7.Zaalkampioenenparade2018.jpg 8.clubhuisfotowand.jpg 9.taartentoernooi.jpg bb_kampioenenparade.jpg bc_jonker_selfie.jpg c_pruikenboys.jpg e_kampioenenparade.jpg gg_Senioren_TD.jpg g_Jeugd_Ballenkids.jpg hh_magazinestrand.jpg h_kickoff.jpg i1_wheelys.jpg m_Jeugd_Clubhuis.jpg q_Fampong.jpg
Jeugd
Senioren

Heren 01


Spelers Heren 01

Lars Balk
Ties Ceulemans
David Harte
Martijn Havenga
Jip Janssen
Bjorn Kellerman
Robbert Kemperman
Teun Kropholler
Silas Lageman
Jasper Luijkx
Pepijn Luijkx
Boet Phijffer
Floris de Ridder
Casper Roelofs
Derck de Vilder
Koen Visser
Sander de Wijn
David Wolff

Wedstrijdschema
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
28 apr 10988 Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1
13:15 14:45 thuis De Klapperboom
3 mei 11002 HGC H1
50
18:10 20:30 uit route
5 mei 11012 Almeerse HC H1
13:15 14:45 thuis De Klapperboom
12 mei 11024 Klein Zwitserland H1
50
12:25 14:45 uit route
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal H1 18 42 13 3 2 51 17 0
2 Kampong H1 18 42 13 3 2 49 22 0
3 HGC H1 18 34 10 4 4 69 39 0
4 Oranje-Rood H1 18 33 10 3 5 43 38 0
5 Den Bosch H1 18 33 9 6 3 40 24 0
6 Amsterdam H1 18 31 9 4 5 47 33 0
7 Rotterdam H1 18 27 8 3 7 45 42 0
8 Pinoké H1 18 17 3 8 7 29 38 0
9 Tilburg H1 18 13 2 7 9 22 51 0
10 Klein Zwitserland H1 18 10 2 4 12 19 46 0
11 SCHC H1 18 9 2 3 13 27 59 0
12 Almere H1 18 8 2 2 14 24 56 0

Matrix
  Almere H1Amsterdam H1Bloemendaal H1HGC H1Kampong H1Klein Zwitserland H1Pinoké H1Rotterdam H1SCHC H1Den Bosch H1Tilburg H1Oranje-Rood H1
Almere H1   1-3 1-2 0-4 1-4 2-2 1-4 1-1 2-1
Amsterdam H1 4-1   2-2 2-8 0-2 5-1 2-2 3-1 3-0 7-1
Bloemendaal H1 2-1   2-1 1-2 3-1 2-0 3-1 5-0 6-1 5-0
HGC H1 8-3 0-2   5-2 2-2 2-2 6-1 4-4 4-0 4-5
Kampong H1 1-1 1-2 3-3   1-0 4-1 1-2 4-3 6-0 1-0
Klein Zwitserland H1 3-1 1-2 0-4   2-2 2-5 3-2 1-3 0-0 1-1
Pinoké H1 3-1 2-2 2-2 2-4 1-3   1-3 1-0 1-1 1-3
Rotterdam H1 6-3 2-1 2-6 2-3 2-0 1-3   4-2 2-3 3-4
SCHC H1 2-0 2-4 1-6 2-7 2-0 2-2   2-2 1-2
Den Bosch H1 0-1 2-1 1-4 3-0 1-1 3-0 1-1 3-0 5-0   3-1
Tilburg H1 4-3 2-0 1-3 1-2 1-1 2-2 1-4 2-2 1-1   1-4
Oranje-Rood H1 3-1 4-3 0-0 3-5 1-3 4-1 3-2 3-2 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 26 AUGUSTUS 2018
.. Rotterdam H1 Amsterdam H1 2-1 Definitief
.. Den Bosch H1 Tilburg H1 3-1 Definitief
.. HGC H1 Oranje-Rood H1 4-5 Definitief
.. Almere H1 Bloemendaal H1 1-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 SCHC H1 3-2 Definitief
.. Kampong H1 Pinoké H1 4-1 Definitief
ZONDAG 2 SEPTEMBER 2018
.. Pinoké H1 Rotterdam H1 1-3 Definitief
.. SCHC H1 Kampong H1 2-7 Definitief
.. Bloemendaal H1 Klein Zwitserland H1 3-1 Definitief
.. Oranje-Rood H1 Almere H1 3-1 Definitief
.. Tilburg H1 HGC H1 1-3 Definitief
.. Amsterdam H1 Den Bosch H1 3-0 Definitief
VRIJDAG 7 SEPTEMBER 2018
.. SCHC H1 Pinoké H1 2-2 Definitief
.. Den Bosch H1 Rotterdam H1 3-0 Definitief
.. HGC H1 Amsterdam H1 0-2 Definitief
.. Almere H1 Tilburg H1 1-1 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 1-1 Definitief
.. Kampong H1 Bloemendaal H1 1-2 Definitief
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Pinoké H1 Den Bosch H1 1-1 Definitief
.. Bloemendaal H1 SCHC H1 5-0 Definitief
.. Oranje-Rood H1 Kampong H1 1-3 Definitief
.. Tilburg H1 Klein Zwitserland H1 1-1 Definitief
.. Amsterdam H1 Almere H1 4-1 Definitief
.. Rotterdam H1 HGC H1 2-6 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Klein Zwitserland H1 Amsterdam H1 1-2 Definitief
.. Almere H1 Rotterdam H1 2-2 Definitief
.. HGC H1 Den Bosch H1 4-4 Definitief
.. Bloemendaal H1 Pinoké H1 2-0 Definitief
.. SCHC H1 Oranje-Rood H1 1-2 Definitief
.. Kampong H1 Tilburg H1 6-0 Definitief
VRIJDAG 21 SEPTEMBER 2018
.. Pinoké H1 HGC H1 2-4 Definitief
.. Oranje-Rood H1 Bloemendaal H1 0-0 Definitief
.. Den Bosch H1 Almere H1 0-1 Definitief
.. Tilburg H1 SCHC H1 2-2 Definitief
.. Amsterdam H1 Kampong H1 0-2 Definitief
.. Rotterdam H1 Klein Zwitserland H1 2-0 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. SCHC H1 Amsterdam H1 2-4 Definitief
.. Bloemendaal H1 Tilburg H1 6-1 Definitief
.. Almere H1 HGC H1 0-4 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Den Bosch H1 1-3 Definitief
.. Kampong H1 Rotterdam H1 1-2 Definitief
.. Oranje-Rood H1 Pinoké H1 3-2 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Den Bosch H1 Kampong H1 1-1 Definitief
.. Rotterdam H1 SCHC H1 4-2 Definitief
.. Amsterdam H1 Bloemendaal H1 2-2 Definitief
.. Tilburg H1 Oranje-Rood H1 1-4 Definitief
.. Pinoké H1 Almere H1 3-1 Definitief
.. HGC H1 Klein Zwitserland H1 5-2 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Den Bosch H1 SCHC H1 5-0 Definitief
.. Bloemendaal H1 Rotterdam H1 3-1 Definitief
.. Tilburg H1 Pinoké H1 2-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Almere H1 3-1 Definitief
.. Kampong H1 HGC H1 3-3 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Rotterdam H1 Oranje-Rood H1 3-4 Definitief
.. Den Bosch H1 Bloemendaal H1 1-4 Definitief
.. HGC H1 SCHC H1 6-1 Definitief
.. Almere H1 Kampong H1 1-4 Definitief
.. Amsterdam H1 Tilburg H1 7-1 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Pinoké H1 2-2 Definitief
VRIJDAG 19 OKTOBER 2018
.. Oranje-Rood H1 Amsterdam H1 4-3 Definitief
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
.. Pinoké H1 Amsterdam H1 2-2 Definitief
.. SCHC H1 Almere H1 2-0 Definitief
.. Bloemendaal H1 HGC H1 2-1 Definitief
.. Oranje-Rood H1 Den Bosch H1 2-2 Definitief
.. Tilburg H1 Rotterdam H1 1-4 Definitief
.. Kampong H1 Klein Zwitserland H1 1-0 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Pinoké H1 Kampong H1 1-3 Definitief
.. SCHC H1 Klein Zwitserland H1 2-0 Definitief
.. Bloemendaal H1 Almere H1 2-1 Definitief
.. Oranje-Rood H1 HGC H1 3-5 Definitief
.. Tilburg H1 Den Bosch H1 1-1 Definitief
.. Amsterdam H1 Rotterdam H1 2-2 Definitief
VRIJDAG 15 MAART 2019
.. Klein Zwitserland H1 Bloemendaal H1 0-4 Definitief
.. Almere H1 Oranje-Rood H1 2-1 Definitief
.. HGC H1 Tilburg H1 4-0 Definitief
.. Den Bosch H1 Amsterdam H1 2-1 Definitief
.. Rotterdam H1 Pinoké H1 1-3 Definitief
.. Kampong H1 SCHC H1 4-3 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Rotterdam H1 Den Bosch H1 2-3 Definitief
.. Amsterdam H1 HGC H1 2-8 Definitief
.. Oranje-Rood H1 Klein Zwitserland H1 4-1 Definitief
.. Bloemendaal H1 Kampong H1 1-2 Definitief
.. Pinoké H1 SCHC H1 1-0 Definitief
.. Tilburg H1 Almere H1 4-3 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Klein Zwitserland H1 Tilburg H1 0-0 Definitief
.. Almere H1 Amsterdam H1 1-3 Definitief
.. HGC H1 Rotterdam H1 2-2 Definitief
.. Den Bosch H1 Pinoké H1 1-1 Definitief
.. SCHC H1 Bloemendaal H1 1-6 Definitief
.. Kampong H1 Oranje-Rood H1 1-0 Definitief
VRIJDAG 29 MAART 2019
.. Pinoké H1 Bloemendaal H1 2-2 Definitief
.. Oranje-Rood H1 SCHC H1 3-2 Definitief
.. Tilburg H1 Kampong H1 1-2 Definitief
.. Amsterdam H1 Klein Zwitserland H1 5-1 Definitief
.. Rotterdam H1 Almere H1 6-3 Definitief
.. Den Bosch H1 HGC H1 3-0 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. SCHC H1 Tilburg H1 2-2 Definitief
.. Bloemendaal H1 Oranje-Rood H1 5-0 Definitief
.. HGC H1 Pinoké H1 2-2 Definitief
.. Almere H1 Den Bosch H1 1-4 Definitief
.. Klein Zwitserland H1 Rotterdam H1 2-5 Definitief
.. Kampong H1 Amsterdam H1 1-1 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Den Bosch H1 Klein Zwitserland H1 3-0 Definitief
.. Rotterdam H1 Kampong H1 2-3 Definitief
.. Amsterdam H1 SCHC H1 3-1 Definitief
.. Tilburg H1 Bloemendaal H1 2-0 Definitief
.. Pinoké H1 Oranje-Rood H1 1-3 Definitief
.. HGC H1 Almere H1 8-3 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 28 APRIL 2019
  Almere H1 Pinoké H1 14:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  Bloemendaal H1 Amsterdam H1 14:45 Sportp. Aelbertsbergweg
  Kampong H1 Den Bosch H1 14:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Klein Zwitserland H1 HGC H1 14:45 Sportpark 'HCKZ'
  Oranje-Rood H1 Tilburg H1 14:45 Genneper Parken
  SCHC H1 Rotterdam H1 14:45 Sportpark Kees Boekelaan
VRIJDAG 3 MEI 2019
  Almere H1 Klein Zwitserland H1 20:30 Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam H1 Oranje-Rood H1 20:30 Wagener Stadion
  HGC H1 Kampong H1 20:30 Roggewoning (HGC)
  Pinoké H1 Tilburg H1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rotterdam H1 Bloemendaal H1 20:30 Sportp. Hazelaarweg
  SCHC H1 Den Bosch H1 20:30 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 5 MEI 2019
  Bloemendaal H1 Den Bosch H1 14:45 Sportp. Aelbertsbergweg
  Kampong H1 Almere H1 14:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Oranje-Rood H1 Rotterdam H1 14:45 Genneper Parken
  Pinoké H1 Klein Zwitserland H1 14:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  SCHC H1 HGC H1 14:45 Sportpark Kees Boekelaan
  Tilburg H1 Amsterdam H1 14:45 Sportp. Bredaseweg
ZONDAG 12 MEI 2019
  Almere H1 SCHC H1 14:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  Amsterdam H1 Pinoké H1 14:45 Wagener Stadion
  Den Bosch H1 Oranje-Rood H1 Oosterplas
  HGC H1 Bloemendaal H1 14:45 Roggewoning (HGC)
  Klein Zwitserland H1 Kampong H1 14:45 Sportpark 'HCKZ'
  Rotterdam H1 Tilburg H1 14:45 Sportp. Hazelaarweg

Kampong SponsorPortaal

Alle sponsors
Alle sponsoracties

Powered by LISA